O nas

Bardzo się cieszymy, że zdecydowałeś / zdecydowałaś się odwiedzić właśnie nasz sklep internetowy poświęcony naszym kochanym czworonogom. Na początku jednak chcielibyśmy Ci opowiedzieć od czego wszystko się zaczęło, czyli co spowodowało, że sklep internetowy www.ksiazkiopsach.pl istnieje, a Ty właśnie poznajesz naszą historię.

Kiedy zdecydowaliśmy się na kupno psa, chcieliśmy na ten dzień przygotować się jak najlepiej. Poszukiwaliśmy w Internecie wszelkich informacji na temat pierwszego dnia w domu, wyprawki, żywienia, wychowania itp. Oczywiście, trafiliśmy na różne strony internetowe czy kanały YouTube, natomiast nie byliśmy w stanie znaleźć takich informacji w pigułce. Również znalezienie "psich" książek graniczyło z cudem - wyszukiwarka znajdywała raptem kilka, mało popularnych tytułów, a to niestety nie zachęcało. 

Idąc na przeciw oczekiwaniom Waszym, ale również naszym osobistym, chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym każdy, kto jest zainteresowany tematyką psów znajdzie coś dla siebie. Nie tylko będzie mógł wybrać tytuł, który go interesuje, ale również znaleźć garść informacji i ciekawostek o psach na naszym blogu

Podchodząc do założenia tego sklepu chcieliśmy, aby był dokładnie taki, po jakim my sami chcielibyśmy się poruszać, stąd prostota i estetyka całego portalu. Również dla nas priorytetem jest zadowolenia naszych klientów - przyłożyliśmy wszelkich starań by proces składania zamówienia był szybki i bezproblemowy, a wysyłka zamówienia była maksymalnie w ciągu 24 godzin. 

Mamy nadzieję, że zakupy u nas sprawią Ci ogromną frajdę i z przyjemnością do nas wrócisz.

Jeśli chciałbyś / chciałabyś się z nami skontaktować, zaproponować jakieś zmiany lub masz uwagi to nasze dane znajdziesz w zakładce Kontakt i dane firmy.

Książki o psach to sklep internetowy, w którym skupiamy się głównie na tematyce psów, ich wychowania, szkolenia, rozwoju, zachowaniach oraz ZDROWIA.
 
Posiadamy swoją bazę książek, które uważamy za wartościowe i ciekawe z naszego punktu widzenia, ale chętnie posłuchamy również Waszej opinii i jeśli tylko wyrazicie takie zainteresowanie, to zajmiemy się zwiększeniem asortymentu.

Decydując się na psa, sami poszukiwaliśmy książek, które pozwolą nam się przygotować na jego przybycie, natomiast nie znaleźliśmy miejsca, w którym moglibyśmy kupić książki o psach.
Oczywiście jest wiele stron z książkami, natomiast nie udało nam się znaleźć takich, gdzie w jednym miejscu będą książki z różnej kategorii jednocześnie będąc w tematyce psów.
Postanowiliśmy stworzyć miejsce, gdzie zarówno osoba decydująca się na zakup/adopcję psa, początkująca, jak i osoba, która nie radzi sobie z jego wychowaniem lub szkoleniem znajdzie coś dla siebie.

Posiadamy również w swojej bazie suplementy i  witaminy dla psów marki Pokusa for Health oraz Lunderland.
Pomysł wziął się stąd, że sami karmimy psa BARFem, który wymaga dodatkowej suplementacji. Postanowiliśmy zatem dołożyć witaminy i suplementy dla psów do naszej oferty. 

Ponadto proponujemy swoją pomoc oraz regularnie prowadzimy blog, w którym opisujemy różnego rodzaju sytuacje, z którymi my osobiście się zderzaliśmy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl